Hallitus

Juvan Reuma- ja Tules yhdistyksen hallitus ja muut vastuuhenkilöt 2022

Varsinaiset jäsenet:

Maija Hänninen, puheenjohtaja ja liikuntavastaava
puh. 044 551 3826, sp: maija.hanninen49@gmail.com

Marja-Leena Ojakaski, varapuheenjohtaja
puh. 0500 162 788, sp: mlojakaski@gmail.com

Margit Tenhunen, sihteeri ja toinen liikuntavastaava
puh.
0400 346 915, sp: margit.tenhunen@gmail.com

Martti Kaskenmaa, jäsen, varasihteeri
puh. 0500 84 2120, sp: martti.kaskenmaa@gmail.com

Eila Paunonen, rahastonhoitaja ja matkavastaava                            puh. 040 562 4825, sp: eila.paunonen0@gmail.com

Katriina Korppinen, jäsenasiainhoitaja                                                  puh. 0400 772 839, sp: katriina.korppinen@gmail.com

Mauri Björlin kotisivujen hoitaja ja toinen jäsenasioiden hoitaja                            puh. 0400 772 531, sp: maukka3@hotmail.com                                                        

Kyllikki Paunonen-Kuuva, jäsen                                                              puh. 040 560 0627, sp: kyllikki.kuuva@gmail.com                                                      

Maija Jaatinen, jäsen                                                                                                              puh.045 132 8576, sp: maijukka5050@gmail.com 

Hallituksen varajäsenet:   

Rauha Reijonen, varajäsen
puh. 050 463 3974, sp: rauhareijonen@gmail.com

Mirja Tuomistola, varajäsen                                                                                              puh. 040 562 8454, sp: mirja.annikki26@gmail.com

Kirjanpitäjänä                                                                                                                                      Aija Ylönen

Toiminnantarkastajana                                                                                                              Tapani Ikonen ja varalla Kaija Ikonen     

 

Oletko kiinnostunut talkootoiminnasta Juvan Reuma-ja Tules ry:n järjestämissä tilaisuuksissa,ota yhteyttä hallituksen jäseniin puh, numerot yllä !